Vibrátory

Vibrátory patria k najobľúbenejším a najpoužívanejším erotickým pomôckam na našom trhu. Zmapovaná história a prvé zmienky o používaní vibrátorov, či skôr díld siahajú až do doby kamennej, kde sa na stenách jaskyne v Nemecku našli kresby kamenných erotických pomôcok. Už v tej dobe si to ženy asi poriadne užívali. Kým muži boli na love zvierat, ženy na uspokojenie využívali kamenné erotické pomôcky. A aký je rozdiel medzi dildom a vibrátorom? Dildo je vlastne nevibrujúca erotická pomôcka, narozdiel od vibrátora, ktorého súčasťou je motorček so závažím zaisťujúci vznik vibrácií. Moderné pomôcky obsahujú čipy vďaka ktorým si viete regulovať intenzitu vibrácií.

Vibrátory môžu mať rôzne podoby, tvary, veľkosti, farby, rôzne funkcie, vibračné programy. Vďaka svojmu tvaru, zakriveniu môžu byť určené na stimuláciu rôznych častí. Ženy milujú vibrátory. Veď je to predsa tajný milenec, ktorého je možné si vziať kdekoľvek a je vždy pripravený na rýchlu akciu. V ponuke sexshopu nájdete vibrátory rôznych veľkostí a tvarov. Ak vás vzrušuje pohľad na mužský penis, tak si podrobne prezrite kategóriu realistických vibrátorov. Nájdete tu do detailov tvarované vibrátory s množstvom vibračných programov. Ak máte radi klasiku tak sa zamerajte na kategóriu klasické tyčové vibrátory. Ak hľadáte ultramoderné pomôcky tak inteligentné vibrátory sú tou správnou voľbou. Alebo čo tak Gelové, Gumové, Pripínacie, či Perličkové s ramenom na klitoris. Alebo skôr stimulátory na bod G a klitoris? Fialové, červené, ružové, čierne, silikónové, kovové, gelové, gumové. Naša ponuka je obrovská, stačí si len vybrať ten správny vibrátor. Alebo hľadáš iné obľúbené erotické pomôcky pre ženy ako napríklad venušine guličky, či vibračné vajíčka.

Zobrazených 1–28 z 197 výsledkov

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.