Vibrator na klitoris

Vibrator na klitoris

Vibrator na klitoris je často vyhľadávanou a veľmi používanou sexuálnou pomôckou žien. Tento typ vibrátora zaručí nepredstaviteľnú rozkoš. Viac ako 80% žien vzrušuje dráždenie v oblasti klitorisu. Patríte medzi tých 80% žien? Preto dámy pokiaľ zvažujete jeho kúpu pre seba, alebo páni ako darček partnerku, tak neváhajte. Nič lepšie ako poriadny orgazmus si nezaslúžite. Tento typ sexuálnej pomôcky sa vyznačuje hlavne svojou úspešnosťou, ktorá je takmer 100%-tná. S touto pomôckou dámy, dosiahnete neskutočné orgazmy a to aj viackrát po sebe.

Vibrator na klitoris svojou stimuláciou klitorisu vám navodí rýchle a horúce orgazmy. Tento nástroj môžete zveriť aj do rúk partnera a nechať sa unášať rozkošou. Len veľký pozor, aby sa partner nezľakol, čo to ten prístroj dokáže spôsobiť a nezačal naň žiarliť. Sexuálne pomôcky, konkrétne vibrátory na klitoris majú rôzne tvary a rozmery. Niektoré ani nevyzerajú ako erotická pomôcka, ale skôr ako kľúčenka, či rúž na pery. Sú malé a zmestia sa vám do každej kabelky. Alebo v ponuke je aj vibrátor na klitoris väčších rozmerov na domáce použitie. Stačí si len vybrať.

Ako vybrať vibrator na klitoris:

Ak chcete zažiť chvíle rozkoše a vážne uvažujete nad kúpou vibratora na klitoris čítajte do konca, aby vaše chvíle strávené v spoločnosti umelého milenca boli čo najpríjemnejšie. Pri vybrátoroch je veľmi podstané z akého materiálu sú vyrobené. Predsa nechcete, aby bol zdraviu škodlivý. Preto je dôležité pri výbere dbať na materiály z ktorých je vyrobený. Väčšina erotických pomôcok je vyrobená z plastu, alebo kovu. Pri kovových vibrátoroch sa nemusíte obávať škodlivých látok, ktoré by sa mohli vylučovať pri použití do tela. Pozor však pri plastových. Tu platí hlavne: nakupujte kvalitné produkty. Radšej si priplatím, no mám istotu. Pri kúpe plastových, silikónových pomôcok dajte prednosť bezfarebným vibrátrom bez BPA a nebezpečných ftalátov. Sú to látky, ktoré sa môžu uvolniť do tela pri styku so sliznicami a môžu spôsobiť zdravotné problémy. Prajeme veľa zážitkov a rozkoše v súkromí, či pri hrátkach spolu s partnerom. Tím webu vybrator

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.